K závětinám 815

Úvod > Aktuality

Oznámení pro rodiče - testování + zahájení provozu mateřské školy

Návod k použití testu  -  CCF_000218.pdf

Testy byly zajištěny MŠMT, které také provádí jejich distribuci.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část

Tiskopis vyplňuje žadatel o dávku – pečující osoba. Je připraven jako předepsaný tiskopis k uplatnění nároku na ošetřovné v souvislosti s mimořádnými opatřeními při epidemii, které byly přijaty ve školním v roce 2020/2021. Obsahuje údaje jako původní žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školského zařízení (formulář 89 628 5), přičemž umožňuje současně vykázat jednotlivé dny péče o dítě.

Tiskopis je číslovaný. Před samotným vyplněním žádosti je třeba vybrat, zda se jedná o novou žádost o ošetřovné (generuje se jedinečné číslo, které je třeba si poznamenat či nejlépe celou žádost uložit) nebo jde o žádost navazující na žádost z předchozího měsíce v případě, kdy uzavření zařízení pokračuje i do dalšího měsíce (potom se vyplňuje číslo předešlé žádosti).

Formulář se podává vždy za kalendářní měsíc, pokud v něm trvalo uzavření školského / dětského zařízení.

Pečující osoba předkládá tiskopis svému zaměstnavateli, který ho po doplnění příslušných údajů (případně za využití tiskopisu Záznamy zaměstnavatele k žádosti o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení) předá místně příslušné OSSZ (v elektronické podobě do datové schránky nebo s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu podatelny místně příslušné OSSZ, kontakty naleznete na webu ČSSZ).

Informace pro rodiče ke stavbě v objektu mateřské školy:

oznámení pro rodiče - stavba

Zápis dětí do mateřské školy na školní rok 2021 - 2022:

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2021 - 2022 se bude konat distančním způsobem v době od 4.5. do 14.5. 2021 v dopoledních hodinách.

Podrobnější informace, dokumenty k vyplnění a organizace zápisu - bude oznámeno do konce měsíce března.

Letní prázdninový provoz:

Provoz mateřské školy o prázdninách bude od čtvrtka 1.7.2021 do pátku 16.7.2021. Vzhledem k probíhající stavbě v objektu mateřské školy bude provoz pouze ve třídě "motýlků", a to od 7,00 hod. do 16,30 hod.

Provoz mateřské školy od 1.9. 2020 do 30.6. 2021

Školní rok 2020 - 2021 začíná 1.9. 2020 ve všech 5 třídách

Schválený rozpočet na rok 2021....pdf

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde:Informace o zpracovani osobních údajů.docx

Děkujeme rodičům, kteří podpořili mateřskou školu jakoukoli činností, pomocí, praktickým darem, ale i finančně v roce 2020.  Moc si toho vážíme a děkujeme.

Vaše učitelky a děti.

Máme nové webové stránky

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Doufáme, že na  nich najdete mnoho užitečných a aktuálních informací.

Publikováno 23. 10. 2017 15:43

ZPRÁVY ZE ŠKOLKY V PŘÍRODĚ 2019

5. 4. 2019

Drazí rodičové,

v pořádku jsme dorazili do Lučan nad Nisou.

Jsme ubytovaní a stihli jsme i procházku do nedalekého lesa. Všechny zážitky jsme tradičně nakreslili do deníčku, který vám děti, až se vrátíme, jistě rády ukážou.

Teď už všechny děti krásně spinkají, unavené z mnoha vjemů a zážitků.

7. 4. 2019

Dobré ráno maminky a tatínkové.

Posíláme další zprávy ze školy v přírodě.

Všichni jsme v pořádku a pobyt tady si moc užíváme.

Včera jsme si v lese zahráli Ekologickou hru, kde si děti musely zapamatovat všechny věci, které do lesa nepatří. Na konci stezky na ně čekala sladká odměna.

odpoledne jsme uspořádali sportovní olympiádu, kde všichni předvedli, jak jsou sportovně zdatní a vytrvalí.

Teď právě se chystáme na snídani. Přejeme vám krásnou slunečnou neděli a zítra se zase ozveme.

8. 4. 2019

Dobré ráno všem.

Do fotogalerie jsme vložili další fotky z našeho pohodového pobytu v Jizerských horách:)

Děti jsou všechny moc hodné a šikovné.

Včera jsme si udělali výlet na nedalekou rozhlednu Bramberk. Děti i po náročném výšlapu do kopce měli energii se podívat ještě na vrchol rozhledny. Moc se jim to líbilo a každý dostal za odměnu na ruku razítko.

Odpoledne si hrály na louce, v lese a na hřišti a večer usnuly jako miminka.

Těšíme se, co nám přinese dnešní den a zítra vám o tom podáme zprávu:)

9. 4. 2019

Ahoj maminky a tatínkové.

Opět se probouzíme, čistíme zoubky, češeme vlásky a chystáme se na snídani.

Všichni jsme v pořádku a moc si to tu užíváme.

Včera jsme trošku zvolnili tempo, protože na některých dětech už byla patrná únava. Byli jsme na procházce a odpoledne jsme si zahráli v lese hru Pexeso, kde děti musely najít všechny kartičky poschovávané pod šiškami, kameny a listím.

K večeru jsme měli na penzionu divadelní představení, které se dětem velice líbilo.

Dnes nás čeká opět lehce náročný den a výlet do ZOO Liberec. Děti už se moc těší...