K závětinám 815

Praha 5 - Řeporyje

Úvod > Aktuality

Balíček okamžité pomoci Pražanům

Organizace školního roku 2022 - 2023.

Nový školní rok 2022 - 2023 začíná ve čtvrtek 1. září 2022.

Podzimní prázdniny:  středa 26.10. + čtvrtek 27.10.2022  -  omezený provoz

Vánoční prázdniny: pátek 23. prosince - 1. leden 2023 MŠ uzavřena. Provoz opět od 2.1.2023

Pololetní prázdniny: pátek 3. února 2023  - provoz omezen

Jarní prázdniny: 13.3. - 19.3. 2023  - provoz omezen

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 6. dubna 2023  - provoz omezen

Školní rok 2022 - 2023 končí v pátek 30. června 2023

Letní prázdninový provoz - bude rozhodnuto na jaře roku 2023 z důvodu rekonstrukce školní jídelny

Začátek nového školního roku - ve čtvrtek 1. září 2022.

Děti se schází od 6,30 ve třídě soviček, od 7,00 hodin v každé třídě do 8,30 hodin.

S sebou: látkový kapsář na ramínko, bačkorky, oblečení do třídy, oblečení pro pobyt venku, kšiltovka nebo klobouček proti slunci, pyžamko, náhradní oblečení.

Prosíme, aby každé dítě přineslo: papírové kapesníčky ( balení tahacích kapesníčků i balení balíčkových kapesníčků ), toaletní papír ( 4 roličky ), menší balení vlhčených ubrousků.

První dny doporučujeme zejména pro malé děti vhodnost odchodu domů po obědě.

Přejeme úspěšný krok do nového školního roku.

Těšíme se na Vás.

Schůze Spolku rodičů a třídní schůzky:

1. skupina -  přízemí ( Berušky, Koťátka, Myšky, Motýlci )   se koná ve čtvrtek 8.9.2022 ve třídě Berušek od 17,00 hodin

2. skupina - 1. patro ( Želvičky, Sovičky, Sloníci ) se koná ve čtvrtek 8.9.2022 ve třídě Soviček od 17,00 hodin

Účast povinná - volba členů výboru, rozpočet na kulturní akce pro nový školní rok, schválení ročního příspěvku na kulturní akce pro školní rok 2022 - 2023, čerpání financí za rok 2021 - 2022

Ve druhé polovině schůze proběhnou třídní schůzky v jednotlivých třídách.

pro klidný průběh schůzek prosím bez přítomnosti dětí.

Děkuji Diana Schreierová, řed. MŠ

schvaleny_rozpocet_rozpoctovy_vyhled_2023-2024.pdf

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: Informace o zpracovaní osobních údajů.docx

Děkujeme rodičům, kteří podpořili mateřskou školu jakoukoli činností, pomocí, praktickým darem, ale i finančně v roce 2021.  Moc si toho vážíme a děkujeme.

Vaše učitelky a děti.

Máme nové webové stránky

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Doufáme, že na  nich najdete mnoho užitečných a aktuálních informací.

Publikováno 23. 10. 2017 15:43

ZPRÁVY ZE ŠKOLKY V PŘÍRODĚ 2019

5. 4. 2019

Drazí rodičové,

v pořádku jsme dorazili do Lučan nad Nisou.

Jsme ubytovaní a stihli jsme i procházku do nedalekého lesa. Všechny zážitky jsme tradičně nakreslili do deníčku, který vám děti, až se vrátíme, jistě rády ukážou.

Teď už všechny děti krásně spinkají, unavené z mnoha vjemů a zážitků.

7. 4. 2019

Dobré ráno maminky a tatínkové.

Posíláme další zprávy ze školy v přírodě.

Všichni jsme v pořádku a pobyt tady si moc užíváme.

Včera jsme si v lese zahráli Ekologickou hru, kde si děti musely zapamatovat všechny věci, které do lesa nepatří. Na konci stezky na ně čekala sladká odměna.

odpoledne jsme uspořádali sportovní olympiádu, kde všichni předvedli, jak jsou sportovně zdatní a vytrvalí.

Teď právě se chystáme na snídani. Přejeme vám krásnou slunečnou neděli a zítra se zase ozveme.

8. 4. 2019

Dobré ráno všem.

Do fotogalerie jsme vložili další fotky z našeho pohodového pobytu v Jizerských horách:)

Děti jsou všechny moc hodné a šikovné.

Včera jsme si udělali výlet na nedalekou rozhlednu Bramberk. Děti i po náročném výšlapu do kopce měli energii se podívat ještě na vrchol rozhledny. Moc se jim to líbilo a každý dostal za odměnu na ruku razítko.

Odpoledne si hrály na louce, v lese a na hřišti a večer usnuly jako miminka.

Těšíme se, co nám přinese dnešní den a zítra vám o tom podáme zprávu:)

9. 4. 2019

Ahoj maminky a tatínkové.

Opět se probouzíme, čistíme zoubky, češeme vlásky a chystáme se na snídani.

Všichni jsme v pořádku a moc si to tu užíváme.

Včera jsme trošku zvolnili tempo, protože na některých dětech už byla patrná únava. Byli jsme na procházce a odpoledne jsme si zahráli v lese hru Pexeso, kde děti musely najít všechny kartičky poschovávané pod šiškami, kameny a listím.

K večeru jsme měli na penzionu divadelní představení, které se dětem velice líbilo.

Dnes nás čeká opět lehce náročný den a výlet do ZOO Liberec. Děti už se moc těší...