K závětinám 815

Praha 5 - Řeporyje

Úvod > Aktuality

Letní prázdninový provoz:

11.7. - 22.7. 2022 ( omezený provoz pro přihlášené děti )

Školní rok končí 30.6.2022,  1.7. 2022 - ZAVŘENO

Od 25.7. do 31.8.2022   ZAVŘENO

24.8. - 31.8. 2022     přípravný týden ( možnost informací )

Zprávy ze školy v přírodě:

2 den - středa - ekologická hra - co do lesa nepatří. Zima, ale máme se dobře. Fota ve fotogalerii.

Další informace pouze ve fotogalerii.

1den - úterý - dojeli jsme dobře, jsme všichni v pořádku. Již jsme se zabydleli, pokojíčky jsou moc hezké a děti spokojené. K obědu jsme měli zeleninovou polévku, těstoviny a guláš. K večeři budou bramborové šišky s mákem. Po odpolední svačině půjdeme na procházku a prozkoumáme okolí . Počasí je bláznivé. Chvilku sněží, chvilku svítí sluníčko, ale nám to nevadí. Zdraví Vaše děti

Vážení rodiče, chtěla bych touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří přišli na pomoc při úklidu naší zahrady po zimě a po stavebních pracích, které probíhaly v posledním období. Naše zahrada čeká na celkovou rekonstrukci a já jsem moc ráda, že jsme s Vaší pomocí zahradu uklidili a umožnili dětem hry do doby, kdy se rekonstrukce uskuteční. Děkuji, moc si Vaší pomoci vážíme.

Diana Schreierová, řed. MŠ

Fotografování dětí dne 31.3.2022 zrušeno, náhradní termín 28.4.2022

Informace k zápisu dětí do mateřské školy najdete v sekci "Zápis"

Organizace školního roku 2021 - 2022

schvaleny_rozpocet_rozpoctovy_vyhled_2023-2024.pdf

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde: Informace o zpracovaní osobních údajů.docx

Děkujeme rodičům, kteří podpořili mateřskou školu jakoukoli činností, pomocí, praktickým darem, ale i finančně v roce 2021.  Moc si toho vážíme a děkujeme.

Vaše učitelky a děti.

Máme nové webové stránky

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Doufáme, že na  nich najdete mnoho užitečných a aktuálních informací.

Publikováno 23. 10. 2017 15:43

ZPRÁVY ZE ŠKOLKY V PŘÍRODĚ 2019

5. 4. 2019

Drazí rodičové,

v pořádku jsme dorazili do Lučan nad Nisou.

Jsme ubytovaní a stihli jsme i procházku do nedalekého lesa. Všechny zážitky jsme tradičně nakreslili do deníčku, který vám děti, až se vrátíme, jistě rády ukážou.

Teď už všechny děti krásně spinkají, unavené z mnoha vjemů a zážitků.

7. 4. 2019

Dobré ráno maminky a tatínkové.

Posíláme další zprávy ze školy v přírodě.

Všichni jsme v pořádku a pobyt tady si moc užíváme.

Včera jsme si v lese zahráli Ekologickou hru, kde si děti musely zapamatovat všechny věci, které do lesa nepatří. Na konci stezky na ně čekala sladká odměna.

odpoledne jsme uspořádali sportovní olympiádu, kde všichni předvedli, jak jsou sportovně zdatní a vytrvalí.

Teď právě se chystáme na snídani. Přejeme vám krásnou slunečnou neděli a zítra se zase ozveme.

8. 4. 2019

Dobré ráno všem.

Do fotogalerie jsme vložili další fotky z našeho pohodového pobytu v Jizerských horách:)

Děti jsou všechny moc hodné a šikovné.

Včera jsme si udělali výlet na nedalekou rozhlednu Bramberk. Děti i po náročném výšlapu do kopce měli energii se podívat ještě na vrchol rozhledny. Moc se jim to líbilo a každý dostal za odměnu na ruku razítko.

Odpoledne si hrály na louce, v lese a na hřišti a večer usnuly jako miminka.

Těšíme se, co nám přinese dnešní den a zítra vám o tom podáme zprávu:)

9. 4. 2019

Ahoj maminky a tatínkové.

Opět se probouzíme, čistíme zoubky, češeme vlásky a chystáme se na snídani.

Všichni jsme v pořádku a moc si to tu užíváme.

Včera jsme trošku zvolnili tempo, protože na některých dětech už byla patrná únava. Byli jsme na procházce a odpoledne jsme si zahráli v lese hru Pexeso, kde děti musely najít všechny kartičky poschovávané pod šiškami, kameny a listím.

K večeru jsme měli na penzionu divadelní představení, které se dětem velice líbilo.

Dnes nás čeká opět lehce náročný den a výlet do ZOO Liberec. Děti už se moc těší...